4 lutego 2021 Ryzyko dermatologii estetycznej?
Lifting twarzy bez operacji

Lifting twarzy bez operacji może być prostszy niż myślisz. W Health + Esthetics oferujemy dwie fantastyczne procedury "podnoszenia" i "napinania" skóry - Ultherapy i lifting nićmi "Silhouette Soft". Oba dają fantastyczne, naturalnie wyglądające rezultaty bez żadnego ryzyka związanego z zabiegiem chirurgicznym i znieczuleniem ogólnym.

Ultherapy Facelift

Nazywany "liftingiem w porze lunchu", Ultherapy jest szybkim i bardzo skutecznym sposobem na uzyskanie jędrniejszej skóry. Ukochany przez wiele znanych nazwisk, jest jedyną procedurą zatwierdzoną przez FDA, która bezinwazyjnie podnosi brwi, linię żuchwy, szyję i dekolt. Jest również wysoce skuteczny w poprawie wyglądu linii i zmarszczek.

Działanie zabiegu polega na wykorzystaniu fal ultradźwiękowych do delikatnego podgrzania głębokich tkanek znajdujących się pod powierzchnią skóry. Odbywa się to za pomocą specjalnego ręcznego urządzenia ultradźwiękowego. Stymuluje to produkcję nowego kolagenu i elastyny, które napinają i odmładzają skórę.

Podczas zabiegu obrazy warstw tkanki są wyraźnie widoczne na ekranie. W ten sposób możemy dokładnie obejrzeć i nakierować na obszary najbardziej potrzebujące. Podczas zabiegu może wystąpić lekkie rozgrzanie lub dyskomfort. Nie ma jednak żadnych igieł ani nacięć, co oznacza, że możesz wrócić do normalnego życia natychmiast po zabiegu i nikt się o tym nie dowie.

Na pełne rezultaty trzeba poczekać kilka tygodni i miesięcy, ponieważ skóra potrzebuje trochę czasu, aby wytworzyć nowy kolagen i elastynę. Jednakże rezultaty mogą być prawie tak dobre, jak w przypadku chirurgicznego liftingu twarzy.

Lifting twarzy 'Silhouette Soft

Lifting nićmi "Silhouette Soft" to kolejny niesamowity zabieg estetyczny, który szturmem zdobył kręgi celebrytów. Jest on bardzo skuteczny w podnoszeniu obwisłej skóry i leczeniu linii i zmarszczek. W przeciwieństwie do Ultherapy, jest on minimalnie inwazyjny. Jednak czas przestoju po zabiegu jest bardzo krótki, a wspaniałe rezultaty utrzymują się do 18 miesięcy od jednego zabiegu. Madonna jest podobno wielką fanką, a w maju tego roku. Meg Matthews lirycznie wyrażała się o tym zabiegu w swoim artykule.

Silhouette Soft to najnowszej generacji zabieg liftingu nićmi. Wykorzystuje on w pełni wchłanialne nici, wykonane z kwasu polimlekowego i glikolowego, które delikatnie naciągają i napinają skórę. Nici te wywołują natychmiastowy efekt liftingu, dzięki czemu skóra od razu wygląda młodziej i bardziej świeżo. Następnie nici stymulują skórę do zwiększonej produkcji kolagenu przez kolejne miesiące. Dzięki temu skóra staje się jaśniejsza i bardziej promienna.

Nie ma potrzeby wykonywania cięć ani zakładania szwów: biodegradowalne nici są wprowadzane za pomocą bardzo cienkiej igły (zazwyczaj stosujemy dwie nici po każdej stronie twarzy), a następnie po prostu rozpuszczają się w ciągu 6-12 miesięcy.

Zobacz również
Ryzyko dermatologii estetycznej?

Do tej pory zarejestrowano i opisano jeden przypadek wstrząsu po wstrzyknięciu toksyny botulinowej z lignokainą i nie można było stwierdzić, która z substancji była skojarzona z tą reakcją...

Dermatologia estetyczna stanowi pewna alternatywę dla oferowanych operacji plastycznych. Zabiegi oferowane przez dermatologię estetyczną poprawiają wygląd twarzy i ciała, cechuje je niewielka...