19 lutego 2021 Dermatologia estetyczna
Dlaczego Soft Silhouette jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie

Niezależnie od tego, czy myślisz o Soft Silhouette już od jakiegoś czasu, czy też dopiero niedawno o nim usłyszałeś jako o alternatywie dla chirurgicznego liftingu twarzy, możesz się zastanawiać, czy jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Przeczytaj dalej, a my rozważymy korzyści i sprawdzimy, w jaki sposób ta nieinwazyjna terapia liftingu twarzy może być tym, czego szukasz.

Czym jest Silhouette Soft?

Silhouette Soft, jako wiodący rodzaj liftingu za pomocą nici, jest nieinwazyjnym i tymczasowym zabiegiem kosmetycznym, który podnosi skórę wokół twarzy. Efekty mogą utrzymywać się nawet do 18 miesięcy. Zabieg Silhouette Soft polega na zastosowaniu nici ze stożkami, które ściągają i podnoszą skórę, a następnie rozpuszczają się w ciągu kolejnych sześciu miesięcy.

Linie mimiczne, zmarszczki i zwiotczała skóra

Jeśli zauważyłaś u siebie wzrost liczby zmarszczek i linii mimicznych na twarzy lub opadnięcie podgardla, policzków, brwi czy linii żuchwy, zabieg ten może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Korzyści wynikające z zabiegu Silhouette Soft

W porównaniu do ceny chirurgicznego liftingu twarzy, zabieg Silhouette Soft stanowi ułamek ceny. Jest to zatem zabieg odpowiedni dla osób, które nie mają obecnie możliwości finansowych, aby zapłacić za zabieg chirurgiczny lub jeśli zabieg chirurgiczny oznaczałby dla nich popadnięcie w długi.

Rekonwalescencja w wyniku zastosowania Silhouette Soft jest również minimalna, zwłaszcza w porównaniu z chirurgicznymi opcjami liftingu twarzy. To sprawia, że jest to doskonały wybór dla osób prowadzących intensywny tryb życia. Większość z nas ma zobowiązania, takie jak dzieci, wnuki, wymagająca praca, opieka nad dziećmi lub wolontariat, co sprawia, że poświęcenie czasu może okazać się trudnym wyborem. Zabieg Silhouette Soft potrwa około 45 minut, co oznacza, że nie zabierze wiele czasu z Twojego dnia.

Czas potrzebny na powrót do normalnych zajęć będzie bardzo krótki. Nie ma cięć wykonane i nie ma szwów, co oznacza, że jest to dobra opcja dla Ciebie, jeśli masz strach przed krwią, chirurgii, lub rany.

Należy pamiętać, że może upłynąć dziesięć dni, zanim opuchlizna i zaczerwienienie znikną, więc unikaj rezerwacji terapii na kilka dni przed wielkim wydarzeniem towarzyskim.

Szukasz zastrzyku pewności siebie?

Jeśli szukasz minimalnie inwazyjnego sposobu na zwiększenie pewności siebie z subtelnymi, stopniowymi, ale oczywistymi rezultatami, to z pewnością jest to zabieg odpowiedni dla Ciebie. Silhouette soft stymuluje produkcję kolagenu i sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądała na bardziej napiętą i mniej pomarszczoną zarówno natychmiast, jak i w ciągu kolejnych trzech do sześciu miesięcy.

Kobiety i mężczyźni, którzy czują się źle z powodu swojego zmieniającego się wyglądu i potrzebują zastrzyku pewności siebie, są idealnymi kandydatami do poddania się temu zabiegowi.

Zobacz również
Dermatologia estetyczna

Zwana również chirurgią mikrograficzną Mohsa Operacja ta, stosowana w leczeniu raka skóry, ma wyjątkową zaletę. Podczas operacji chirurg może zobaczyć, gdzie zatrzymał się nowotwór. Nie...

Peter Moffat, twórca serialu Criminal Justice, zmniejsza stygmatyzację atopowego zapalenia skóry, zwiększając świadomość na temat tej choroby. Peter Moffat dobrze zna codzienne zmagania z...

Liszajec: Pęcherze i strupy na twarzy dziecka to częste objawy liszajca. Liszajec: przegląd Nazywane również odleżynami szkolnymiImpetigo (im-peh-tie-go) to częsta infekcja skórna, zwłaszcza...