28 lutego 2017 Dermatologia estetyczna
Popularne zabiegi medycyny estetycznej

Jeśli chodzi o najbardziej popularne zabiegi medycyny estetycznej wymienić będzie można w naszym kraju następujące kwestie:

 

Miejsce 10.: Likwidacja drugiego podbródka poprzez lipolizę iniekcyjną

 

Jeśli ktoś zauważa, że pojawia się różnica między owalem twarzy i szyją kobiety zaczynać się będzie panika. Pojawia się również drugi podbródek, pojawiają się dodatkowe kilogramy. Kobietom, które chcą się tego drugiego podbródka będzie można zastosować lipolizę.

 

Miejsce 9.: Pozbywanie się chomików przy użyciu nici liftingujących

 

Pojawiają się obecnie specjalne nici liftingujące, które budzą spore zainteresowanie. Są one tańsze od liftingu operacyjnego i nie będzie to wymagało rekonwalescencji. W ten sposób można poprawić owal twarzy, by usunąć te chomiki.

 

Miejsce 8.: Użycie maski dla usunięcia przebarwień

 

Między innymi po okresach wakacji pojawiają się na naszych twarzach różnorakie przebarwienie. To takie pamiątki z wakacji, które nie są jednak przyjemne. Dlatego warto podjąć takie działania, które będą opierać się na dwóch etapach leczenia, nałożenie maski a potem kontynuowanie terapii w domu przy użyciu specjalnych preparatów.

 

Miejsce 7.: Laserowe usuwanie rumienia na policzkach

 

Rumień na policzkach kiedyś był traktowany jako skromność i nieśmiałość. Dziś jednak już uroku nam nie będzie dodawać, ale to niestety taki problem, który prowadzić może do różnych chorób.

 

Miejsce 6.: Użycie kwasu hialuronowego do ust

 

Wygląd ust to istotna kwestia, w związku z tym użycie kwasu hialuronowego to szansa na popularny zabieg, który dobrze się sprawdzi.

 

lifting twarzy

 

Miejsce 5.: Szybki lifting twarzy

 

Każda kobieta będzie miała problem z tym, że na twarzy pojawiają się różne problemy, które mogą co jakiś czas dotyczyć naszej twarzy. Dlatego pojawiają się takie sytuacje, w których właśnie lepiej będzie trzeba zdecydować się na taki szybki lifting twarzy.

 

Miejsce 4.: Usuwanie zmarszczek botoksem

Użycie botoksu to również bardzo popularna forma zabiegu, na jaki będzie się można zdecydować. w ten sposób będzie można zagwarantować sobie między innymi to, że wygładzi się zmarszczki, jednak nie można przesadzić, ponieważ w taki sposób będzie można zablokować sobie mimikę.

 

Miejsce 3.: Mezoterapia

 

Wydaje się, że na naszą cerę najchętniej stosujemy różnorakie kremy, ale nie jest to zawsze dobra opcja. Takie kremy działają tak naprawdę wyłącznie na naskórek. A tak zwana mezoterapia to najlepsza opcja, ponieważ efekty są zdecydowanie lepsze.

 

Miejsce 2.: Terapie autoregeneracyjne

 

W ostatnim czasie to hit medycyny. Takie terapie wykorzystywać będą nakłuwanie, wygładzają zmarszczki oraz zmniejszają rozstępy, mogą również redukować blizny. Nakłuwa się skórę i w ten sposób tworzą się mikrourazy, które pobudzać będą budowanie kolagenu.

 

Miejsce 1.: Wolumetria na młody owal twarzy

 

Jeśli ktoś się zastanowi co będzie nie tak z twarzą to może się okazać, że nie tylko zmarszczki się pojawiają, ale rysy są smutniejsze. Dlatego opcją będzie wolumetria na owalu twarzy, co pozwoli podnieść kąciki ust.

Zobacz również
Dermatologia estetyczna

Po przekroczeniu czterdziestki, kiedy to nigdy nie eksperymentowałam z niczym więcej niż maseczkami do twarzy i coraz szerszą gamą kremów do twarzy, postanowiłam w końcu zaryzykować i...

Niezależnie od tego, czy myślisz o Soft Silhouette już od jakiegoś czasu, czy też dopiero niedawno o nim usłyszałeś jako o alternatywie dla chirurgicznego liftingu twarzy, możesz się...

ULTRAcel czy Ultherapy - jaka jest różnica? Często spotykamy się z tym, że pacjenci nie są pewni różnicy pomiędzy wysoce skutecznym i zatwierdzonym przez FDA zabiegiem napinania skóry...