26 marca 2021 Dermatologia estetyczna
Młodo wyglądająca skóra w porze lunchu? Sekret kobiecej urody!

Słyszałaś już te inspirujące cytaty: "Piękno polega na tym, by dobrze czuć się we własnej skórze". Ale co się dzieje, gdy to Twoja skóra jest problemem?

W ciągu całego życia nasza skóra może zostać wystawiona na ciężką próbę. Codzienne zmaganie się z żywiołami oraz codziennym stresem szybko daje o sobie znać na naszej cerze. Jako dominujący czynnik starzenia się, z biegiem czasu nasza skóra traci kolagen i elastynę, które są odpowiedzialne za jędrność i elastyczność. Skutkuje to wiotczeniem i opadaniem skóry, co może przedwcześnie dodać lat Twojemu wyglądowi.

Możemy pomóc zwalczyć ten proces. Ultherapy jest rewolucyjnym zabiegiem, który oferujemy w naszej wielokrotnie nagradzanej klinice w okolicznych miejscowościach.

Co to jest Ultherapy?

Ultherapy jest niechirurgicznym liftingiem twarzy. Ta nieinwazyjna, praktycznie bezbolesna procedura wykorzystuje energię ultradźwiękową do podniesienia i napięcia skóry. Odmładza to całą grubość, w tym głębokie warstwy skóry, dając ogólnie bardziej młodzieńczy wygląd.

Terapia słynie ze swojej szybkości i skuteczności; częściowy zabieg trwa tylko 60 minut, a zabieg na całą twarz około 90 minut. Ta unikalna terapia może być przeprowadzona w przerwie na lunch, a ponieważ powierzchnia skóry pozostaje całkowicie nienaruszona, można wrócić do pracy niezauważonym.

Jak działa Ultherapy?

Pierwszy w swoim rodzaju, zabieg jest rewolucyjny. Używając ręcznego urządzenia ultradźwiękowego, podgrzewamy głębokie warstwy skóry, co stymuluje reakcję leczniczą. Powoduje to wytwarzanie nowego kolagenu i elastyny.

Obrazy tkanki skórnej są wyświetlane na ekranie, co pozwala naszym terapeutom zlokalizować konkretne obszary wymagające leczenia.

Ultradźwięki są następnie dostosowywane do idealnej głębokości, stymulując produkcję nowego kolagenu i elastyny. To napina i odmładza skórę, dając Ci pożądany młodzieńczy wygląd w przerwie na lunch.

Jakie obszary poddajemy zabiegowi?

Nasz doświadczony zespół wykorzystuje tę procedurę do podniesienia i napięcia brwi, linii żuchwy, szyi i dekoltu.

Oczekuj rezultatów podobnych do chirurgicznego liftingu twarzy, bez inwazyjnej procedury i przestojów. Bez użycia igieł i nacięć, najwyżej obszary skóry będą odczuwalne jako delikatne i lekko opuchnięte, co stanowi dobrą alternatywę dla zabiegu chirurgicznego.

W związku z tym, zabieg ten był również stosowany w celu przedłużenia efektów u pacjentów po wcześniejszych zabiegach chirurgicznych, dając długotrwałe i bardziej skuteczne rezultaty.

Czy to jest bezpieczne?

Ultherapy jest jedynym zabiegiem tego typu zatwierdzonym przez FDA. Posiada również europejski znak CE lla i została przeprowadzona ponad 1,000,000 razy na całym świecie.

Odpowiedni dla wszystkich typów skóry, bez ryzyka hiperpigmentacji, jest to zabieg, którego nie można przegapić. Ponadto, większość pacjentów potrzebuje tylko jednego zabiegu, co oznacza bardziej opłacalny rezultat, a rezultaty utrzymują się zazwyczaj od 18 do 24 miesięcy.

Zobacz również
Dermatologia estetyczna

Zwana również chirurgią mikrograficzną Mohsa Operacja ta, stosowana w leczeniu raka skóry, ma wyjątkową zaletę. Podczas operacji chirurg może zobaczyć, gdzie zatrzymał się nowotwór. Nie...

Peter Moffat, twórca serialu Criminal Justice, zmniejsza stygmatyzację atopowego zapalenia skóry, zwiększając świadomość na temat tej choroby. Peter Moffat dobrze zna codzienne zmagania z...

Liszajec: Pęcherze i strupy na twarzy dziecka to częste objawy liszajca. Liszajec: przegląd Nazywane również odleżynami szkolnymiImpetigo (im-peh-tie-go) to częsta infekcja skórna, zwłaszcza...